Marina Vjollca i uron Getoarit për ditëlindje me urimin dhe foton më të bukur. Ja sa vjeç mbush.

0 20

Ditën e sotme reperi Getoar Selimi feston ditëlindjen.

Këtë ditë speciale ai ka zgjedhur ta festojë pranë bashkëshortes së tij, Marina Vjollca në një vend ekzotik, në Antigua.

Marina ka zgjedhur të urojë partnerin e saj nëpërmjet një fotoje super romantike të publikuar në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Burri im, shoku im, gjithçka e imja. Ti je bota për mua”,- shkruan Marina

Getoar Selimi ka lindur më 3 korrik të vitit 1982 dhe mbush 37 vjeç. Ndërkohë në muajin maj Marina festoi 29-vjetorin e lindjes dhe mes çiftit ka një diferencë moshe prej 8 vitesh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.