WOW! Me këtë veprim që ka bërë Anwar Hadid i ka lumturuar të gjithë shqiptarët

0 27

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa tre ditët e fundit ka qenë së bashku me familjen në Kosovë ku ndoqën festivalin e njohur ‘Sunny Hill’.

Dua kishte marrë në vendlindjen e saj edhe të dashurin, modelin e njohur Anwar Hadid.

Në një foto të publikuar pak më parë nga Dua Lipa, ajo dhe Anwar shihen të kapur prej dore teksa bie në sy që modeli i famshëm ka veshur një bluze me shqiponjën e famshme shqiptare.

Me këtë veprim që ka bërë Anwar Hadid i ka lumturuar të gjithë shqiptarët

Leave A Reply

Your email address will not be published.