Morena Taraku publikon dhuratat e saj për nipin e porsalindur

0 27

Para pak ditësh Morena Taraku u bë hallë për herë të parë dhe ia uroi mirëseardhjen në jetë nipit në një mënyrë mjaft të ngrohtë.

Përmes postimeve të saj në Insta Story bukuroshja rrëfeu publikisht se është një lumturi e madhe të jesh hallë.

Për të gjithë ata që janë kuriozë, vogëlushi ka një emër mjaft të veçantë, Alk, dhe që tani kanë shpërthyer dhuratat për të.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medaljon floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe një garderobë plot me veshje të ngjyrave të ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.