Nuk do t’a besoni se me kë po bashkëpunon Enca për këngën e re.

0 82

Enca ka lajmëruar se do të publikojë së shpejti një hit të ri për këtë verë.

Bukuroshja përmes një postimi në llogarinë në Instagram para pak ditësh na tregoi të gjithëve se këngën më të fundit që titullohet “Hajde” e ka gati, dhe pyeti ndjekësit rreth personit që ata mendojnë se do sjellë këngën në fjalë.

Enca do bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin.

Po ashtu, pas një kërkimi të vogël në llogaritë e instagramit të Muharremit, shfaqen të dy këngëtarët në një studio diskografike.

View this post on Instagram

✌🏼🤫 @enca LOVE YOU ALL FRIENDS

A post shared by Muharrem Ahmeti Original (@muharremahmetioriginal) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.