Nuk është perfekte! Dua Lipa publikon foton me akne

0 37

Të gjithë e kemi parë dukjen perfekte të Dua Lipës.

Dua Lipa ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory e cila shfaqet pa pike grimi duke na treguar edhe puçrrat që ajo ka në fytyrë dhe përkujdesjen e saj e cila e ka lyer atë me një krem kundra akneve. 
“Lëkura ime nuk është e lumtur”- ka shkruar këngëtarja.

Nuk është perfekte! Dua Lipa  publikon foton me akne. Dua Lipa acne

Leave A Reply

Your email address will not be published.