“Pas 11 vitesh u bëra njeri”.Julian Deda nuk njihet nga ndryshimi drastik.

0 37

Aktori i humorit Julian Deda që së fundmi është pjesë e spektaklit të humorit “Duplex”, tregoi ndryshimin e tij të dukshëm përgjatë 11 viteve.

Ai zgjodhi të postojë këtë foto.

“E tmerrshme. Në 11 vite u bëra njëri”, shkruan aktori krahas fotos.

Siç e ka bërë të ditur edhe vetë aktori, ai i është nënshtruar ndërhyrjes së balonit gastrik. Kjo ndërhyrje është shumë e përdorur nga personazhet publike, kujtojmë këtu Fifin, Xhesika Polon, Xum Allushin, Sara Hoxhën dhe së fundmi Julian Dedën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.