Plot supriza! Turjan Hysko zbulon personazhin tjetër që do jetë në “Kalifornia Show”

0 43

Këtë sezon të ri televiziv, në “Tv Klan” do të nisë një show i ri i titulluar “Klanifornia”, me producent Turjan Hyskon.

Spektakli do të moderohet nga Marina Vjollca dhe përkrahas saj është përfolur prej kohësh se do të jetë dhe Olsi Bylyku.

Më herët, Turjani ka zbuluar disa prej emrave të personazheve VIP që do të jenë të pranishëm në këtë show.Dj i njohur Vin Veli do të jetë i pranishëm në program, ndërkohë që presim të zbulohen edhe personazhe të tjerë.

“Në “Klanifornia” është dhe Vin Veli dhe surprizat s’kanë të sosur”- shkruan Turi në Instastory.Leave A Reply

Your email address will not be published.