Reagon Jennifer Lopez pas lajmit të tradhëtisë

0 9

Fundjavën që shkoi këngëtarja 49 vjeçare Jennifer Lopez mori propozimin për martesë nga Alex Rodriguez I dashuri I saj prej dy vitesh. Ato e treguan këtë moment me një foto të unazës.

Propozimi ishte shumë i thjeshtë dhe tepër romantik. Në bregun e detit  të Bahamasit në perëndim. Data 9.3.2019 do të jetë dhe data e ditës më të bukur për të dy, përgjithmonë.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Këto fotografi erdhën menjëherë pas lajmeve të shumta që Alex kishte tradhëtuar Jennifer. Dashuria e tyre mesa duket është më e fortë se thashethemet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.