Reagon Mozzik për herë të parë pas lajmit për ndarjen nga Loredana

0 207

Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës vijon të mos jetë i konfirmuar.

Loredana e kaloi e vetme ditëlindjen e saj, ndërsa Mozzik as nuk e uroi publikisht. Kjo i shtyu të gjithë të mendojnë se mes tyre kishte marrë fund, por sot mund të themi se ka një dritë shprese për dyshen.

Ka qenë vetë Mozzik ai i cili ka realizuar foton ndërkohë që Loredana pozon në sfond.

Ai madje ka publikuar dhe një pjesë të klipit të ri në Instastory, duke e mbështetur kështu publikisht partneren e tij dhe duke treguar se gjërat mes tyre janë rregulluar.


Leave A Reply

Your email address will not be published.