Revoltohet Ronela Hajati! Akuzon se i kanë vjedhur këngën.

0 34

Këngëtarja shqiptare është revoltuar së fundmi dhe hedh akuza ndaj kolegëve të saj.

Në një postim në Insta Story, Ronela bën me dije se dikush i ka vjedhur këngën, por nuk përmend emrin e dikujt në veçanti.

“Ore vidhni o shpyrta, po vidhni pak me stil se kuptohet që përtoni shumë të punoni…”, shkruan këngëtarja.

Ronela nuk ka dhënë më tej detaje se kujt i drejtohet, por duket se dikush që është “frymëzuar” prej saj e ka keq punën tani.

Kujtojmë se së fundmi Ronela publikoi hitin e saj “Pa dashni”, për të cilën u shpreh se nuk është aspak një dedikim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.