Rina Balaj rrëzohet në mes të koncertit (VIDEO)

0 20

Reperja e njohur shqipare, Rina Balaj, ka performuar në “Alba Festival” në Zvicër, ku emra të njohur të muzikës u ngjitën në skenë.

Rina dha një performancë të shkëlqyer para një numri të madh të të pranishmëve mirëpo ndodhi një incident i pakëndshëm.

Teksa po këndonte e kërcente, reperja shqiptare u pengua në skenë dhe u rrëzua.

Ajo e mori shumë shpejt situatën nën kontroll dhe vijoi performancën pasi bëri një përulje!

Videoja po qarkullon në mbarë rrjetin!

Leave A Reply

Your email address will not be published.