Rita Ora do vijë në bashkëpunim me dy DJ të njohur ndërkombëtar

0 15

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është me koncerte në Londër, ku po shkëlqen me performancat të jashtëzakonshme.

Rita po vazhdon edhe me projekte të reja muzikore, të cilat shumë shpejt do të jenë para publikut.

Bukuroshja ka treguar se është duke bashkëpunuar me DJ të njohur ndërkombëtar – Tieston si dhe Jonas Blue.

Ajo ka treguar se kënga e shoqëruar me video do të publikohet më 20 qershor dhe titullohet “Ritual”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.