Ronela Hajati mbështet Young Zerkën dhe pse janë ndarë

0 16

E ftuar në programin ‘Trokit’ në IN Tv, Ronela Hajati pak kohë më parë e mbylli këtë çështje njëherë e mirë kur tha se Zerka nuk është i saji dhe kjo punë ka marrë fund!

Por ajo vijon ta mbështesë Zerkën me projektet e tij.

Kështu ka bërë me këngën e tij të fundit të cilën këngëtarja e ka shpërndarë në Instastory, me përshkrimin “SUPER!”

Ja pra, dyshja duket të jetë ndarë miqësisht dhe nuk ka asnjë konflikt mes tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.