Rozana Radi ndryshon look. Mund ta ngatërrojmë lehtësisht tashmë me këtë personazh

0 17

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi me Fiori Dardhën përveçse janë dy kolege shumë të mira, janë po ashtu shumë mikesha me njëra-tjetrën.

Të dyja moderojnë emisionin investigativ “Boom”, mirëpo së fundmi një ndryshim look-u nga ana e Rozanës mundëson që ato t’i ngatërrojmë lehtësisht me njëra-tjetrën.

Rozana ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të ngjashme me kolegen e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.