Samanta Karavella prezanton motrën e saj dhe ngjajnë shumë!

0 64

Samanta Karavella është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga ana e publikut dhe këngët e saj dëgjohen nga të gjithë.

Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjete sociale, Samanta herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto me motrën e saj dhe e ka uruar për ‘Ditën ndërkombëtare të vëllait dhe motrës’.

Samanta ka prezantuar për të gjithë motrën bukuroshe që siç shihet nga fotot ngjasojnë si dy pika uji, pavarësisht se ndryshe nga Samanta ajo është bjonde.

Leave A Reply

Your email address will not be published.