Sekreti i varëses që mbante Meghan Markle

0 76

Meghan Markle dhe Princi Harry e mirëpritën djalin e tyre të parë, Archie Harrison Mountbatten-Windsor, në 6 maj 2019.

Meghan, 37vjeç, dukej e mrekullueshme me një fustan të bardhë në formë xhaketa të dizenjuar nga Grace Wales Bonner.

Ajo I shtoi veshjes një detaj të veçantë nga Jennifer Meyer. Një varëse me gurë  turqouise të rrumbullakët, që mendohet se vepron si një fatsjellëse dhe mbrojtëse.  

Sipas ekspertit të gurëve Heather Askinoise, turquasi besohet të jetë një “gurë shërues” dhe është një “gur i çmuar i mrekullueshëm kur doni të sillni fokusin në shëndetin tuaj”.

“Ai është kristali i përsosur për një mama të re, sepse siç thuhet ai sjellë bekime për ata që e veshin”, i tha ai Popullit. Mesa duket çdo gjë që vendos Meghan Markle ka një kuptim të veçantë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.