Selena Gomez në lidhje me këngëtarin e njohur?!

0 11

Këngëtarja e talentuar i ka dhënë fund historisë me Justin Bieber dhe po vazhdon jetën e saj duke i dhënë vetes mundësinë për të rënë sërish në dashuri.

Mediat ndërkombëtare po flasin për një lidhje të re të Selenës, e cila është parë shumë shpesh kohët e fundit në shoqërinë e këngëtarit të grupit One Direction, Niall Horan. Ata janë parë së bashku në dasmën e Courtney Barry, mikeshës së Selenës, si dhe në një koncert të Lewis Calamari, por edhe duke darkuar. Asnjëri prej tyre nuk i ka konfirmuar këto thashetheme, por fakti që dikur ata kanë qenë në një lidhje shton akoma më shumë dyshimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.