Si arrin Ilda Bejleri të blejë Rolex me rrogë gazetarie?Ajo jep përgjigjen që se kishim dëgjuar ndonjëherë.

0 15

Ajo është një ndër gazetaret më të pëlqyera në vend jo vetëm për aftësitë si gazetare, por edhe për bukurinë e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory disa pyetje që fansat i kanë bërë dhe pyetja që mori më shumë vëmendje ishte për jetën luksoze që ajo bën.

“Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”- e ka pyetur një fans Ildën e cila nuk ka nguruar që ti japë një përgjigje.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë”- ka shkruar duke i sqaruar të gjithë për këtë pjesë moderatorja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.