Silva Gunbardhi zbulon foton e të birit pas shumë kohësh dhe ai është rritur shumë.

0 6

Djali i Silva Gunbardhit dhe Dafit mbushi 4 vjeç.

Këngëtarja postoi në Instagram një foto ku duket i biri.

“Si sot e katër vite më parë e prisja me padurim të të kisha në krahë”, shkruan Silva, “Gëzuar ditëlindjen, djali im!”

Silva dhe Dafi u bënë prindër në 3 korrik të 2015-ës. Ata e quajtën djalin e tyre të parë Dalvi, që tingëllon si një bashkim emrash.

Leave A Reply

Your email address will not be published.