Sokol Balla tregon fotot me fëmijët në pushime dhe e quan veten një baba shumë cool.

0 28

Gazetari i njohur Sokol Balla ka vendosur të shfaqë dy fëmijët e tij në media sociale.

Balla po kalon disa ditë pushimi në Malin e Zi, ku është argëtuar me djalin dhe vajzën e tij. Në pamjet e publikuara, ai shfaqet duke u hedhur me parashutë me të bijën dhe duke bërë një xhiro me jet-ski me të birin.

View this post on Instagram

I’m his Daddy. He is Cool! 💪

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

View this post on Instagram

L❤️ve is in the Air!

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

View this post on Instagram

Gang Gang (Daddy Cool)

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

“Gang gang. Baba cool”- shkruan gazetari.

Leave A Reply

Your email address will not be published.