Sonila Meçon e suprizojnë në mes të emisionit për ditëlindje. Gazetarja përlotet.

0 33

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e ekranit, Sonila Meço, ditën e sotme feston ditëlindjen dhe surprizën e parë e ka marrë nga stafi.

Teksa ka qenë drejt përfundimit të emisionit, stafi i ka shfaqur në ekran një video ku dukej vogëlushja e saj, e cila i këndonte këngën e ditëlindjes

Pas saj ata kanë shfaqur disa imazhe të familjes së gazetares dhe kjo ka bërë që Sonila të emocionohet më shumë se kurrë.

Sonila bëri 42 vjeç, megjithatë duket sikur koha ka ndalur për të.

Leave A Reply

Your email address will not be published.