Sot Adelina Tahiri feston ditëlindjen dhe tregon moshën e saj

0 37

Adelina Tahiri feston sot ditëlindjen. Këngëtarja postoi në Instagram një foto e cila tregon moshën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen Adelina”, me numrin 27.

Ajo mori shumë komente urimi.

Adelina u bë nënë vitin e kaluar pasi solli në jetë djalin e saj Jonin me bashkëshortin maqedonas me të cilin këngëtarja ka thënë se është shumë e lumtur pavarësisht moshës.

Urime ditëlindjen Adelina!

View this post on Instagram

HBD Adelina nice to meet you😎

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.