Stresi uron nga qelia babain dhe Bashën që festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë.

0 26

Babai i Stresit Sali Lushaj dhe Lulzim Basha festojnë sot ditëlindjen.

Nga qelia e burgut ai i ka bërë dedikimin e veçantë, bashkë me një urim për Lulzim Bashën.

Stresi u thotë të mos dorëzohen dhe mesazhi i tij ka marrë mijëra pëlqime në Instagram.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzoni!!”

Leave A Reply

Your email address will not be published.