Browsing Tag

butrint imeri

Kira Tito po kalon pushimet me Butrintin?

Butrint Imeri dhe Kiara Tito prej shumë kohësh thuhet se janë duke përjetuar një histori dashurie, megjithatë nuk e kanë pranuar ndonjëherë. Butrinti ka publikuar në Instagram një video ku tregon se ndodhet me pushime në Greqi në…