Browsing Tag

gjiko

Gjiko blen jaht?

Gjiko së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet një jaht i vogël. “Fluturo. Jahti i bardhë. 900 kuaj/fuqi”, ka shkruar ndër të tjerash. Gjiko është duke punuar në këngë të reja dhe do të mbajë…