Browsing Tag

iphone

Apple lançon sot 3 Iphone-at e rinj!

Apple pritet të lançojë ditën e sotme 3 prodhime të reja: iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Ato do të prezantohen në eventin e orës 7, në Kaliforni. Edhe pse vetë kompania nuk ka dhënë detaje të tjera në lidhje me risitë apo…