Browsing Tag

kylie jenner

E dini sa para mban me vete Kylie? Do të habiteni!

Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të “The Ellen Show”. Miliarderja ishte e ftuar bashkë me të ëmën Kris Jenner, për të folur për jetën e saj private dhe statusin si më e pasura ndër të gjitha…