Browsing Tag

ronela hajati

Më në fund Ronela Hajati nis pushimet.

E mbani mend postimin e para pak ditëve të Ronela Hajatit? “Qani ju o plazhe që s’më patë një ditë”, shkruante Ronela mbi video. Por mesa duket tani Ronela ka arritur të  gjejë pak kohë për pak pushim. Këngëtarja ka zgjedhur…

Ronela Hajati: lidhja jonë si në telenovela.

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër dyshet më të përfolura për dilemën e madhe nëse janë apo jo në një lidhje. Ata ndonëse në shumë evente fotografohen bashkë, kurrë nuk e kanë pranuar se janë në një lidhje. E ftuar në “E…