Browsing Tag

Tayna

Tayna po përgatitet të sjellë suprizën e re

Pas super hiteve rep, ka ardhur koha që reperja të rikthehet sërish me një baladë. Tayna ka publikuar në Instastory baladën e saj të vjetër të titulluar “Doruntina” dhe krahas saj shkruan: “E dini çfarë kohe është”, duke lënë të…