Tayna po përgatitet të sjellë suprizën e re

0 181

Pas super hiteve rep, ka ardhur koha që reperja të rikthehet sërish me një baladë.

Tayna ka publikuar në Instastory baladën e saj të vjetër të titulluar “Doruntina” dhe krahas saj shkruan:

“E dini çfarë kohe është”, duke lënë të kuptohet se po përgatit sërish një baladë.

Ne po presim me padurim dhe jemi të bindur se do të kthehet në një ndër hitet e reja të reperes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.