Upss! Tha që nuk është në një lidhje, Mc Kresha kapet mat duke festuar ditëlindjen me një vajzë. (VIDEO)

0 68

Ditën e djeshme reperi Mc Kresha ka festuar ditëlindjen e tij.

Këtë 35-vjetor ai ka zgjedhur ta festojë në Shqipëri dhe pak më parë kanë dalë pamjet nga dreka intime.

Kresha ka festuar në shoqëri të një vajze, të cilës i duket vetëm gjysma e fytyrës.

Reperi është surprizuar nga lokali dhe personi që ka bërë videon është treguar i kujdesshëm duke mos zbuluar më tepër detaje nga vajza.

Shihet se ajo është duke bërë video gjatë momentit të surprizës dhe mezi po presim të shohim gjysmën tjetër të imazhit të saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.