Vajza e Majlinda Bregut dhe Erik Fullani po i kalojnë pushimet bashkë

0 38

Prej kohësh është aluduar se ata të dy janë në një lidhje. E kemi fjalën për Erik Fullanin dhe Kejdën, vajza e ish- deputetes së PD-së, Majlinda Bregu.

Ata kanë qenë shumë herë në udhëtime së bashku dhe fotot nga i njëjti vend i kanë nxjerrë zbuluar.

Ata kanë postuar foto në instastory ku duken nga i njejti vend siç mund ta shikoni më poshtë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.