Vesa Luma bën dedikimin special për Big Bastën në përvjetorin e martesës

0 148

Vesa Luma dhe Big Bastasot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit.

“Urime përvjetorin Big Basta. Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrifica. Sepse çdo gjë është e mundur kur do me gjithë zemër. Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e ksaj dashurie. Liani. Të dua shumë”, ka shkruar Vesa pranë postimit ku ka ndarë edhe njëherë me ndjekësit disa fotografi nga dasma.

Leave A Reply

Your email address will not be published.