WoW sa ngjajnë! Rudina Dembacaj gjen sozinë e saj dhe mund të themi se janë identike

0 10

Aktorja e humorit dhe moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është tepër aktive në profilin e saj në Instagram.

Por sot Rudina ka treguar se ka gjetur sozinë e saj dhe vajza në foton bashkëngjitur aktores është aq identike me të, sa ne nuk po i dallojmë dot nga njëra-tjetra.

“Është më e bukur se unë, ama ngjajmë shumë.”-shkruan moderatorja krahas fotos në Instastory, ku ka etiketuar vajzën që i ngjan aq shumë.

WoW sa ngjajnë! Rudina Dembacaj gjen sozinë e saj dhe mund të themi se janë identike

Leave A Reply

Your email address will not be published.