Xhensila surprizohet nga fansat e saj të zjarrtë.

0 8

Xhensila Myrtezaji ia ka dalë të vjedhë zemrat e publikut, duke krijuar kështu grupin e fansave të saj të ‘zjarrtë’ që e quajnë veten “Xhensilator”. Këto persona tregojnë gjithmonë mbështetje për Xhensilën, qoftë kjo në rrjete sociale apo në jetën e përditshme.

Ditën e sotme, këngëtarja ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku ka zbuluar se ka marrë disa dhurata të ëmbla nga fansat e saj. Këto të fundit kanë koleksionuar disa foto të ndryshme të Xhensilës dhe i kanë vendosur në disa kartona të mëdhenj, disa të prera në formë zemre. Duket se ajo e ka pëlqyer shumë këtë surprizë dhe i ka falenderuar fansat e saj publikisht.


Leave A Reply

Your email address will not be published.