Zaimina Vasjari i bashkohet trendit më të ri

0 94

E bëri Adrola Dushi, e bëri Bora Zemani,Kiara Tito që të treja të apasionuara pas flokëve të gjatë dhe tani, hapin që e bën t`i bashkohet trendit më të ri që po cmend “ Instagramin“ e ndjek dhe këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari.

Ishte vetë Zaimina e cila habiti të gjithë ndjekësit e saj ditën e sotme me një postim në Instastory.

“Mirupafshim flokë’ shkruan këngëtarja në postim megjithëse nuk ka publikuar akoma foto me lookun e ri.

Nuk na e kishte marrë mendja që dhe Zaimina do ti bashkohej këtij trendi pasi flokët e gjatë ishin pjesë e fizionomisë së saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.