“Zërit si intereson sa koncerte i ka babi”. Gjiko publikon foton e adhurueshme me djalin duke rregulluar dhomën e tij.

0 23

Gjiko shfaqet gjithnjë dhe më i gëzuar në fotot që publikon me djalin e tij Zëri. Gjiko po kujdeset që të bëjë sa më të këndshëm ambientin ku do të rritët Zëri.

Ai në Instagram ndau një imazh ku shihet Zëri duke ecur këmbadoras tejet i lumtur, dhe Gjiko në sfond i cili po punon duke shkruar – “Zërit nuk i intereson se sa koncerte i ka babi.”

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.